AppCleaner

AppCleaner dla Mac

Zapomnij o ręcznym usuwaniu pozostałości po programach

AppCleaner to darmowy program do odinstalowywania aplikacji. Skutecznie usuwa także widżety, wtyczki i dodatkowe komponenty programów.Pomimo skasowania programu, jego pliki preferencji i inne pozostałości nadal są przechowywane na dysku i zajmują... Zobacz pełny opis

Zalety

 • Usuwa wtyczki i komponenty
 • Funkcja inteligentnego usuwania

Wady

  Doskonały
  9

  AppCleaner to darmowy program do odinstalowywania aplikacji. Skutecznie usuwa także widżety, wtyczki i dodatkowe komponenty programów.

  Pomimo skasowania programu, jego pliki preferencji i inne pozostałości nadal są przechowywane na dysku i zajmują niepotrzebnie miejsce. Używając AppCleaner zapobiegamy temu procederowi. Program wyszukuje wszystkie pliki powiązane z usuwaną aplikacją i je również przenosi do kosza. Można za jego pomocą odinstalowywać także widżety i dodatki.

  AppCleaner posiada bardzo przydatną opcję inteligentnego usuwania. Program możne automatycznie kasować wszystkie pliki powiązane z przenoszoną do kosza aplikacją. poza tym istnieją jeszcze dwie metody odinstalowywania, przeniesienie ikonki do okna programu, lub wybranie kandydata do eksterminacji z listy. Każda z nich jest tak samo skuteczna.

  Używając AppCleaner nie należy się martwić, że usuniemy coś, czego nie powinniśmy. Program pozwala zabezpieczyć strategiczne programy i nie kasuje plików powiązanych z więcej niż jedną aplikacją. Z powodzeniem mogą z niego korzystać mniej zaawansowani użytkownicy.

  AppCleaner sprawia, że nie musisz się martwić o co instalujesz. Dzięki niemu po programach nie pozostaje nawet ślad.

  Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

  AppCleaner

  Download

  AppCleaner 3.3

  Opinie użytkowników o AppCleaner

  • według Anonymous

   Zdecydowanie polecam !. Program jest bardzo prosty w obsłudze, intuicyjny, sprawny, przydatny dla każdego użytkownika Maca. Jak dla mni Więcej

  Sponsorowany×